dawidkomonski.pl

Klienci Biznesowi

Współpracę z firmami oraz ich kompleksową obsługę finansową zaczynam od szczegółowego audytu firmy i produktów finansowych, z jakich korzysta. Wskażę, które z nich funkcjonują właściwie, a które rozwiązania warto poprawić. Usługa zawsze jest bezpłatna, ponieważ wynagradzają mnie instytucje,   z którymi firma zdecyduje się podjąć współpracę.

 

Oto w czym mogę pomóc

Sukcesja

Analiza sytuacji przedsiębiorstwa oraz raport czy wymaga zabezpieczenia prawno-ubezpieczeniowego, kwestii dziedziczenia, aby firma mogła działać nieprzerwanie.

Kredyty firmowe

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków leasingu wraz z obsługą ubezpieczeń i porównaniem oferty rynkowej.

 

Leasing

Masz zgromadzone oszczędności ale nie wiesz gdzie je trzymać? Boisz się o wysokość inflacji? W zależności od tego jakie ryzyko jesteś w stanie zaakceptować, jaką sumę środków możesz przeznaczyć na inwestycje oraz jaki okres czasu Cię interesuję znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Optymalizacja podatkowa

Analiza sytuacji podatkowej firmy oraz raport zwrotny wraz z informacją, jakie rozwiązania zastosować w celu płacenia niższych podatków.

 

Polisy majątkowe

Analiza jakości oraz pełna obsługa ubezpieczeniowa danego przedsiębiorstwa, tak aby w całości odciążyć właściciela oraz pracowników firmy.

 

Ubezpieczenia grupowe

Dobór ubezpieczeń grupowych dla pracowników. Od tzw. „grupówek”, przez szyte na miarę indywidualne produkty dla kluczowych pracowników.